Wydarzenia


Gala -22 lecie Wing Tsun w Polsce

 

9 Grudnia 2018 roku. Bedzie to pamiętny dzień w historii Leung Ting Wing Tsun w Polsce. Tego dnia odbędzie się wielka gala 22-leciaLaung Ting Wing Tsun w Polsce. Na gali zaprezentują sią Węgierscy, Litewscy i Polscy instruktorzy i uczniowie. Jedyna taka okazja aby zobaczyć wszystkich w jednym miejscu!!!. Przed galą oczywiście dwa dni seminarium z najwyższymi stopniami mistrzowskimi w Europie wschodniej.  Serdecznie zapraszamy!!!!!! 


Grupa zaawansowana Sopot

Grupa zaawansowana w Sopocie

 

Jak co miesiac, w Sopocie odbyła sie grupa zaawansowana na której uczniowe grupy sopockiej mogli poznać zaawansowane techniki Wing Tsun kung fu. Dziekuje wszystkim za wspaniały trening. Chciałbym także poinformować że grupa Sopocka wzbogaciła sie o nowego Asystenta. Simei Asia po przez swoją cięzką pracę jak i zaangażowanie zasłużyła na to aby stac sie oficjanym asystenetem w Leung Ting Wingt sun kung fu. Wielkie Gratulacje i powodzenia w dalszej karierze. 


Szkoła Wing Tsun kung fu Warszawa-Mokotów, Sopot

Grupa zaawansowana

 

Raz w miesiącu w naszym klubie organizujemy grupę zaawansownę dla naszych uczniów, na której ćwiczymy zaawansowane techniki Wing Tsun z zakresu formy Cham Kiu jak i Biu Tze. Tematem październikowej grupy byłu techniki Biu Tze  - Kop Jar i Kłaj Jar. A na zakończenie poćwiczyliśmy w starym chińskim stylu :-)


Biu Jee

Letni obóz Łeba 2017

 

Jak co roku w dniach 24-29/07/2017 polskie stowarzyszenie Wing Tsun organizuje letni obóz treningowy w Łebie. Zajecia bedzie prowadził Sikung Norbert Maday (9 st. mistrzowski). Tematem obozu bedzie mistrzowska forma Biu- Tze wraz z  aplikacjami.  Serdecznie zapraszamy członków polskiego stowarzyszenia!!! Codziennie dwa dwa treningi plus na koniec mozliwość zdawania na stopnie uczniowskie i mistrzowskie. Wiecej informacji u Instruktorów. W załączeniu form Biu Tze wykonywania przez Świętej Pamieci Dai Sihinga Szabo Ferenca.


1121580854530268

Seminarium Długiego Kija (Lok Dim Bon Kwun)

 

W dniach 9 -10 czerwca 2017 roku, Sikung Norbert Maday poprowadzi w Warszawie seminarium długiego kija.  Bedzie to kontynuacja zeszłorocznego seminarium na którym Sikung Norbert Maday nauczał podstawowych technik długiego kija. Wszystkich studentów polskiego stowarzyszenia Wing Tsun zapraszamy. Wiecej informacji u instruktorów prowadzących.  

Poniżej krótka historia Długiego Kija w Wing Tsun kung fu.


Seminarium Pieknej Wiosny

 

Jak co roku w dniach 21-22 kwietnia odbedzie sie ogólno polskie seminarium Wing Tsun kung fu. Ze wzgledu na osoby prowadzące bedzie to bardzo wyjątkowe seminarium.Zajecia dotyczace zaawansowanych technik Wing Tsun poprowadzi Sikung Norbert Maday (9 st. mostrzowski).Zajecia dotyczace technik policyjnych i wojskowych poprowadzi Dai-Sihing Szel Gabor (8 st. mistrzowski).Zajęcia dotyczace walki w parterze poprowadzi Sihing Ference Salamon (7 st. mistrzowski). Wszystkich uczniów naszego klubu serdecznie zapraszamy na seminarium . Wiecej informacji uzyskacie u instruktorów. 


Obóz Zimowy Wing Tsun w Zakopanem

 

W dniach 23-28 stycznia 2017, jak co roku polskie stowarzyszenie Wing Tsun Kung fu organizuje zimowy obóz w Koscielisku (pod Zakopanem). Zajęcia bedzie prowadził Sikung Norbert Maday (9 st. mistrzowski). Tematem przewodnim obozu będą zywe sekcje Chi sau. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów na obóz. Wiecej informacji u instruktorów. Sifu


SiJo Leung Ting ponownie w Polsce

 

W dniach 23-24 października w Warszawie odbedzie się seminarium z mistrzem SiJo Leung Tingiem, założycielem Leung Ting Wing Tsun. Jest to wielkie wydarzenie dla polskiego stowarzyszenia Wing Tsun kung fu, bo Polska jest jednym z niewielu krajów świata jakie SiJo Leung Ting odwiedza. Wraz z Sijo Leung Tingiem do Polski przyjedzie jego usynowiony uczeń (Todai) Sikung Norbert Maday (9 st. mistrzowski). Wszystkich uczniów zapraszamy serdecznie na seminarium. Wiecej informacji o seminarium otrzymacie od swoich instruktorów.